Otomatik Katılım
SÖZLEŞMELERİN HAZIRLANMASI

SÖZLEŞMELERİN HAZIRLANMASI

İşverenler Otomatik Katılım Sözleşmeleri
  • Aynı işverene bağlı olarak tek iş akdi ile birden fazla işyerinde çalışılması ve çalışana tek bir ücret ödemesi yapılması durumunda tek bir sözleşme oluşturulur.
  • Aynı işverene bağlı olarak birden fazla işyerinde çalışması ve çalışana her bir işyeri için işvereni ile ayrı iş akdi bulunması ve her bir akit kapsamında ayrı ayrı ücret ödemesi yapılması halinde, her bir işyeri için ayrı ayrı sözleşme oluşturulur.
  • Aynı işverene bağlı tek bir iş akdi kapsamında birden fazla işyerinde çalışması ve çalışana her bir işyeri kapsamında ayrı ayrı ücret ödemesi halinde, çalışan işvereni tarafından heri bir işyeri için çalışanlara sunulan ilgili emeklilik planına ayrı ayrı dahil edilir.
  • Çalışanın birden fazla işvereni olması durumunda, Otomatik Katılım kapsamında yer alan her bir işvereni nezdinde Otomatik Katılım Sözleşmesi açılacaktır
  • Otomatik Katılım'da AgeSA'yı tercih etmeniz durumunda Otomatik Katılım sözleşme süreçlerinizi Bi’tıkla Otomatik Kurumsal online şube üzerinden kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca, Logo Yazılım'ın Bordro çözümlerini kulllanıyorsanız, bordro yazılımınızın içerisindeki BES Otomatik Katılım modülü içinden de AgeSA otomatik katılım sözleşmelerinizin süreçlerini yönetebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Otomatik Katılım Başvuru

Otomatik Katılım’a Geçerken AgeSA’yı Seçin, Rahat Edin!